3 października 2022

Tylko wartościowe przekąski

1 min read

Chęć sięgnięcia po drobną przekąskę może pojawić się o każdej porze dnia i wiąże się najczęściej z nagłym spadkiem energii. W takich sytuacjach najczęściej ma się ochotę sięgnąć po coś słodkiego. Zawsze warto mieć pod ręką zdrową przekąskę, by nie ulec pokusie i nie sięgać po niezdrowe produkty.
Dlaczego, kiedy dopada nagły spadek energii, najchętniej sięga się po coś słodkiego? Być może dlatego, że jest to wygodne i poręczne rozwiązanie, które czai się na niemal każdej półce bufetu, sklepiku czy kiosku. Jak się okazuje jest jednak znacznie zdrowsza i bardziej wartościowa, choć nie mniej wygodna alternatywa. Na wypadek nagłego apetytu warto mieć pod ręką batonik proteinowy.
Zanim jednak zakupi się baton energetyczny, warto dobrze prześledzić jego recepturę, by wybrać najzdrowsze rozwiązanie. Zdarza się, że pod płaszczykiem produktu fit kryją się cukry i utwardzane tłuszcze. Najlepszą alternatywą są batoniki stworzone z myślą o sportowcach i kulturystach. Ich skład jest bardzo starannie kontrolowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.