3 października 2022

ŻURAWINA w diecie sportowej

1 min read

Żurawina to nie tylko niezwykle smaczny owoc, ale także wyjątkowy suplement diety. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak wiele suplementów zawiera właśnie ekstrakt z żurawiny? Nie chodzi tylko o jej orzeźwiający smak. Przed laty soki z żurawiny słodzono miodem, co było iście genialnym połączeniem, jako że oba te produkty doskonale wpływają na nasze zdrowie.
Antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne Żurawina nie tylko zapobiega powstawaniu w naszym ciele wolnych rodników ale także działa przeciwbakteryjnie – szybko radzi sobie z infekcjami i jest wprost niezastąpiona w dolegliwościach związanych z pęcherzem i drogami moczowymi.
Polimer epikatechiny Polimer jest jednym ze składników soku żurawinowego, który znacznie utrudnia bakteriom przyczepienie się do podłoża. W ten właśnie sposób żurawina wypłukuje z nas bakterie, pozwalając nam cieszyć się pełnią zdrowia. Stosuj żurawinę, jeżeli cierpisz na przewlekłe zapalenia dziąseł czy chorobę wrzodową. Szybko pozbędziesz się utrudniającej życie infekcji.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.